Åpner borte mot Sarpsborg 08
De første ti rundene av årets Eliteserie er berammet. Vi drar til Sarpsborg andre påskedag for sesongens første seriekamp. 16. mai kommer Lillestrøm på besøk. A-lag herrer
Som i 2019 blir åpningskampen hjemme på SR-Bank Arena mot Kristiansund. Men før det venter altså Sarpsborg 08 borte andre påskedag.
Under følger oppsettet for de ti rundene som er berammet.
Runde 1 (mandag 05/04) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | Brann | Man 18.00 | TVN | ||||||||
Haugesund | Tromsø | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Kristiansund | Lillestrøm | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Mjøndalen | Sandefjord | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Rosenborg | Strømsgodset | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Sarpsborg 08 | Viking | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Stabæk | Odd | Man 15.00 | ESN | ||||||||
Vålerenga | Molde | Man 20.00 | ESN |
Runde 2 (lørdag/søndag 10/04-11/04) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brann | Rosenborg | Søn 20.00 | ESN | ||||||||
Lillestrøm | Stabæk | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Molde | Sarpsborg 08 | Søn 18.00 | TVN | ||||||||
Odd | Vålerenga | Lør 18.00 | TVN | ||||||||
Sandefjord | Haugesund | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Strømsgodset | Bodø/Glimt | Lør 16.00 | ESN | ||||||||
Tromsø | Mjøndalen | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Viking | Kristiansund | Søn 18.00 | D+/ES+ |
Runde 3 (onsdag/torsdag 14/04-15/04) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | Molde | Ons 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Haugesund | Strømsgodset | Ons 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Kristiansund | Sandefjord | Ons 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Rosenborg | Odd | Tor 18.00 | ESN | ||||||||
Sarpsborg 08 | Brann | Ons 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Stabæk | Tromsø | Ons 18.00 | MAX | ||||||||
Vålerenga | Viking | Ons 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Mjøndalen | Lillestrøm | Ons 18.00 | D+/ES+ |
Runde 4 (lørdag/søndag 17/04-18/04) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | Rosenborg | Søn 20.00 | ESN | ||||||||
Brann | Mjøndalen | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Lillestrøm | Tromsø | Lør 16.00 | ESN | ||||||||
Molde | Haugesund | Søn 18.00 | TVN | ||||||||
Odd | Kristiansund | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Sandefjord | Sarpsborg 08 | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Strømsgodset | Vålerenga | Lør 18.00 | TVN | ||||||||
Viking | Stabæk | Søn 18.00 | D+/ES+ |
Runde 5 (lørdag/søndag 24/04-25/04) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Haugesund | Odd | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Kristiansund | Strømsgodset | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Mjøndalen | Viking | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Rosenborg | Molde | Søn 20.00 | ESN | ||||||||
Sarpsborg 08 | Lillestrøm | Lør 16.00 | ESN | ||||||||
Stabæk | Brann | Lør 18.00 | TVN | ||||||||
Tromsø | Sandefjord | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Vålerenga | Bodø/Glimt | Søn 18.00 | TVN |
Runde 6 (lørdag/søndag 01/05-02/05) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | Haugesund | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Brann | Kristiansund | Søn 20.00 | ESN | ||||||||
Molde | Stabæk | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Odd | Sarpsborg 08 | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Rosenborg | Vålerenga | Lør 18.00 | TVN | ||||||||
Sandefjord | Lillestrøm | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Strømsgodset | Mjøndalen | Lør 16.00 | ESN | ||||||||
Viking | Tromsø | Søn 18.00 | MAX |
Runde 7 (lørdag/søndag 08/05-09/05) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Haugesund | Rosenborg | Lør 18.00 | TVN | ||||||||
Lillestrøm | Strømsgodset | Søn 18.00 | MAX | ||||||||
Mjøndalen | Bodø/Glimt | Lør 16.00 | ESN | ||||||||
Molde | Brann | Søn 20.00 | ESN | ||||||||
Sandefjord | Viking | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Sarpsborg 08 | Vålerenga | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Stabæk | Kristiansund | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Tromsø | Odd | Søn 18.00 | TVN |
Runde 8 (søndag16/05) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | Tromsø | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Brann | Haugesund | Søn 18.00 | TVN | ||||||||
Kristiansund | Molde | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Odd | Sandefjord | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Rosenborg | Mjøndalen | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Strømsgodset | Sarpsborg 08 | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Viking | Lillestrøm | Søn 15.00 | ESN | ||||||||
Vålerenga | Stabæk | Søn 20.00 | ESN |
Runde 9 (mandag 24/05) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Haugesund | Vålerenga | Man 18.00 | TVN | ||||||||
Lillestrøm | Rosenborg | Man 20.00 | ESN | ||||||||
Mjøndalen | Odd | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Molde | Viking | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Sandefjord | Brann | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Sarpsborg 08 | Bodø/Glimt | Man 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Stabæk | Strømsgodset | Man 15.00 | ESN | ||||||||
Tromsø | Kristiansund | Man 18.00 | D+/ES+ |
Runde 10 (lørdag/søndag 29/05-30/05) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodø/Glimt | Sandefjord | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Brann | Tromsø | Lør 18.00 | TVN | ||||||||
Haugesund | Stabæk | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Kristiansund | Mjøndalen | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Odd | Viking | Lør 16.00 | ESN | ||||||||
Rosenborg | Sarpsborg 08 | Søn 18.00 | D+/ES+ | ||||||||
Strømsgodset | Molde | Søn 18.00 | TVN | ||||||||
Vålerenga | Lillestrøm | Søn 20.00 | ESN |